Katalog online jako źródło informacji i dodatkowej wiedzy

Katalog online produktów marki PECLAVUSW naszym rozumieniu katalog produktów online + wiedza w nich zawarta NIE jest tym samym co zwykły sklep internetowy.

Naszym celem jak zawsze jest przekazanie dobrej rady, więc i tym razem zapraszamy do przemyślenia propozycji skorzystania z katalogów online.

Jakie zalety mają katalogi online?

  • W dobie internetu każdy ma do niego praktycznie natychmiastowy dostęp. W każdej wolnej chwili może skorzystać również z katalogów produktowych i wiedzy w nich zawartej choćby poprzez komputer czy telefon.
    Przykładem mogą być katalogi PECLAVUS, które oprócz opisów produktów zawierają również cenną wiedzę o możliwościach zastosowania kosmetyków a także o tym co zawiera dany składnik i jakie spełnia zadanie w całej kompozycji kosmetyku / preparatu. Każda seria PECLAVUS ma swój osobny katalog, w którym znajduje się ukierunkowana wiedza dotycząca pielęgnacji konkretnych części ciała.
  • Katalog online jest dostępny za darmo.
  • W każdej chwili można ściągnąć pliki na swój własny komputer i w razie potrzeby wydrukować. Zobacz wszystkie nasze materiały edukacyjne.
  • Katalogi online dla osób ceniących sobie ochronę środowiska naturalnego są dobrą alternatywą w stosunku do drukowanych katalogów papierowych.

Jakie wady ma katalog online?

To co dla jednych będzie wygodne, dla innych może być niekomfortowe. Mianowicie osoby, które lubią mieć pod ręką drukowany katalog w formie papierowej, mogą odczuwać niezadowolenie mając do wyboru jedynie katalogi online. Dotyczy to przede wszystkim osób prowadzących działalność gospodarczą. To tam katalogi produktowe okazuje są klientom i pacjentom przed zabiegiem lub podczas wizyt w gabinecie kosmetycznym lub podologicznym.

Optymalnym rozwiązaniem dla specjalisty będzie możliwość skorzystania zarówno z szybkiego dostępu do katalogów online jak i do drukowanych katalogów papierowych. Marka PECLAVUS jest dostępna w obu wersjach. Przy okazji przypominamy, że kosmetyki i preparaty PECLAVUS są przeznaczone wyłącznie dla specjalistów. Odsprzedaż tych profesjonalnych kosmetyków jest możliwa w gabinetach kosmetycznych lub podologicznych, bądź poprzez ich własne (gabinetowe) strony internetowe.

Zapraszam więc do odwiedzenia nowej strony internetowej www.peclavus.pl gdzie dostępne są katalogi online. Na stronie www.peclavus.pl znajduje się całkiem sporo dodatkowej wiedzy, nie tylko o certyfikowanych prawdziwie naturalnych kosmetykach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.