Hurtownia podologiczna

Sklep podologiczny od 2012 roku zaopatruje gabinety podologiczne w najwyższej jakości preparaty pielęgnacyjne, narzędzia oraz frezy, klamry ortonyksyjne, środki do dezynfekcji, środki ochrony osobistej, jak również odciążenia do stóp.

Dzięki współpracy z firmą RUCK, największym producentem sprzętu podologicznego na świecie,  sklep.podologiczny.pl oferuje najlepsze rozwiązania dla gabinetów podologiczych pracujących w trybie stacjonarnym oraz mobilnym.

Cała oferta prezentowana jest na przejrzystej stronie internetowej www.sklep.podologiczny.pl

sklep.podologiczny.pl prowadzi również sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

Sprawdź dane kontaktoweSprawdź mapę dojazdu

Sklep.podologiczny.pl

Żory, ul Świętego Stanisława 17

www.sklep.podologiczny.pl

Tel: 32 435 18 17

E-mail: sklep@podologiczny.pl

Wszystkie najlepsze marki w jednym miejscu. Ponad 3000 produktów w jednym sklepie. Dostawa w 24 godziny.

0
Produktów

OFERTA

Certyfikowane kosmetyki PECLAVUS®

peclavus® od 1962 roku jest marką profesjonalnej, specjalistycznej pielęgnacji stóp. Na początku pelcavus® miał w ofercie zaledwie kilka produktów. Obecnie to ponad 125 różnych receptur odpowiadających na prawie wszystkie potrzeby skóry ludzkiego ciała. W tym pielęgnację twarzy, dłoni, stóp i paznokci.

Prawdziwie naturalne kosmetyki peclavus® są opieczętowane znakiem NATRUE - międzynarodowej organizacji certyfikującej kosmetyki naturalne.

Wysoka jakość produktów marki peclavus® wywodzi się z tradycji.

peclavus
slajd 2

Narzędzia podologiczne

Dobrej jakości narzędzia to podstawa wyposażenia każdego gabinetu podologicznego. Wysoką jakość narzędzi oferowanych przez sklep.podologiczny.pl potwierdzają certyfikaty jakości ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, SA 8000:2008, DCS/124799 oraz IFS HPC

Frezy do manicure, pedicure i podologiczne

Sklep.podologiczny.pl w swej ofercie posiada frezy renomowanej firmy BUSCH. Paleta frezów dedykowana jest dla specjalistów podologii, pedicurzystów i dla stylistek paznokci. Frezy BUSCH posiadają certyfikaty klasy medycznej.

Wybór frezów jest naprawdę ogromny. Każdy znajdzie tu odpowiedni frez dla siebie.

pol_pl_Zestaw-frezow-Busch-R-10028_1.jpg
FOT_ANW_29093-1_#SALL_#APR_#V1

Higiena, dezynfekcja i sterylizacja

Produkty znajdujące się w tym dziale zapewniają bezpieczeństwo pacjentom i specjalistom wykonującym zabiegi. Skuteczne środki do dezynfekcji skóry, narzędzi, mebli gabinetowych i powierzchni płaskich posiadają odpowiednie certyfikaty jakości medycznej. Warto o tym pamiętać.

Szczególnie do ostrych narzędzi jak cążki, cęgi i frezy należy używać nie agresywnych środków dezynfekujących. Gotowe płyny i koncentraty do dezynfekcji RUCK zapewniają skuteczność procesu dezynfekcji i odpowiednią pielęgnację.

Odciążenia

Prawidłowo wykonany zabieg np. usunięcia odcisku w większości przypadków powinien zakończyć się założeniem odpowiedniego odciążenia. Dzięki temu miejsce zabiegu szybciej się regeneruje a pacjent odczuwa zdecydowaną poprawę i komfort chodzenia.

Odciążenia RUCK® SMARTGEL oprócz właściwej amortyzacji posiadają opatentowany system długotrwałego wydzielania preparatów pielęgnujących skórę. Miejsce zabiegu i skóra jest skutecznie chroniona.

RUCK®SILICON charakteryzują się niezwykłą trwałością. Można je czyścić, dezynfekować, a nawet sterylizować w autoklawie (temp. 134 stopni C.).

RUCK®BASIC to bazowe odciążenia do stóp wykonane ze specjalnych tkanin i materiałów naturalnych, najczęściej nie uczulających. Anatomicznie profilowane kształty można dobrać do każdej części stopy.

pol_pl_RUCK-R-smartgel-separator-palcowy-sredni-2-szt-8342_4.jpg
pol_pl_RUCK-R-silicon-obraczka-na-odciski-duzy-3-2-szt-10390_1.jpg
pol_pl_RUCK-R-basic-skorzana-orteza-na-palec-mlotkowy-sredni-prawa-2-szt-7386_3.jpg
pol_pl_RUCK-R-NAGELKORREKTUR-Zestaw-ortonyksyjny-ORTOGRIP-professional-9944_5.jpg

Klamry ortonyksyjne

Wrastające i wkręcające się paznokcie to nieraz bardzo bolesny problem, który dotyczy wielu osób. Podolodzy są w stanie wyprowadzić paznokieć na odpowiedni tor wzrostu bez interwencji chirurgicznej. Wystarczy odpowiednia wiedza i właściwa aktywacja klamry ortonyksyjnej.

Sklep.podologiczny.pl oferuje zarówno wiedzę (sprawdź dział szkolenia) jak również odpowiednie klamry między innymi RUCK® ORTOGRIP professional oraz RUCK® GOLDSTADT professional.

PACT® MED

20% ludzkiej populacji dotyka grzybica skóry i paznokci. Statystyki podają, że co piąty dorosły człowiek do 65 roku i co drugi człowiek po 65 roku życia ma grzybicę.

Innowacyjny system PACT® MED ma potwierdzoną 99% skuteczność działania. Ten imponujący wynik to efekt wieloletniej pracy profesora Rainera Hahn i dr. Franka Schynowski.

Metoda ta wykorzystuje odpowiedniej długości fale światła LED i fotosensybilatory zawarte w specjalnym żelu. Połączenie tych dwóch elementów skutecznie niszczy grzyby atakujące paznokcie.

pol_pl_PACT-R-MED-zestaw-do-leczenia-grzybicy-paznokci-PACT-R-UREA-40-Salbe-10-g-9989_3.jpg
RUCK_System_mobilny_czas_w_droge

Podologia mobilna

Również w tej kwestii firma RUCK® ma wiele do zaproponowania.

W podologii mobilnej priorytetem powinna być ergonomia pracy. Projektanci mobilnych systemów RUCK® zadbali o każdy szczegół. Wszystko po to, by podolog pracujący w terenie mógł świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w trosce o bezpieczeństwo pacjenta, jak również swoje własne.

Wyposażenie gabinetów

Sprzęt produktowany przez firmę RUCK jest zaprojektowany tak by zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Frezarka PODOLOG NOVA 3s cechuje się największą mocą pochłaniania pyłu na rynku. Z kolei fotel PODOLOG MOON professional daje specjalistom możliwość wygodnego opracowania stóp nawet z pozycji stojącej. Lampy świecą naturalnym światłem nie powodując zmęczenia oczu, a precyzyjne lupy pomogą dostrzec najmniejszą zmianę na stopach.

Wszystko to oczywiście z myślą o ergonomii pracy podologa i komforcie dla pacjenta.

pol_pl_RUCK-R-fotel-kosmetyczno-podologiczny-MOON-10316_3.jpg

Zobacz cała ofertę największego sklepu podologicznego dla specjalistów.