Sklep podologiczny dla każdego

Ideą PODOsklepiku jest udostępnienie bezpiecznych i skutecznych preparatów do domowej pielęgnacji stóp, dłoni i całego ciała.

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom produkty oferowane w PODOsklepiku poprawiają naturalne funkcje ochronne skóry. Wspomagają gojenie, nawilżają oraz uelastyczniają skórę.

Cała ofertę prezentowana jest na przejrzystej stronie internetowej www.podosklepik.pl.

PODOsklepik prowadzi również sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

Sprawdź dane kontaktoweSprawdź mapę dojazdu

PODOsklepik

Żory, ul Świętego Stanisława 17

www.podosklepik.pl

Tel: 32 435 18 17

E-mail: kontakt@podosklepik.pl

PODOsklepik posiada ponad 400 bezpiecznych i skutecznych produktów do domowej pielęgnacji stóp, dłoni i całego ciała. Dostawa w 24 godziny firmą kurierską.

0
Produktów

OFERTA

Remmele's Propolis

Skuteczne produkty w pielęgnacji i leczeniu dolegliwości skórnych i paznokciowych są oparte na naturalnym propolisie, mleczku pszczelim i wielu innych składnikach pochodzenia naturalnego. Stosowane są przy zrogowaceniach, bliznach, zgrubiałych paznokciach, pękających piętach oraz odciskach na stopach.

Poznaj moc propolisu.

remmele propolis
Lopalmed

LopalMed

Produkty marki LopalMed to bardzo skuteczne balsamy odżywcze dla skóry, płyn zmiękczający do twardej skóry na stopach oraz bezpieczne narzędzia, które mogą  być używane nawet przez diabetyków.

LopalMed jest twórcą wyjątkowego kremu VC17 - to innowacyjny krem zawierający maź płodową.
O niezwykłych właściwościach tego kremu przeczytasz w karcie produktu.

syNeo 5

syNeo 5 to seria najnowszych antyperspirantów zapobiegających nadmiernemu poceniu.
Skutecznie działa aż przez 5 dni od zastosowania (w zależności od rodzaju skóry). Przeznaczony jest dla skóry o szczególnie mocnej aktywacji gruczołów potnych na różnych częściach ciała.

pol_pl_syNeo-5-MAN-5-dniowy-dezodorant-w-sprayu-przeciw-nadmiernej-potliwosci-30-ml-7610_2.jpg
pol_pl_PODOPHARM-PODOFLEX-Krem-do-stop-z-aktywna-spirulina-w-piance-125-ml-10017_2.jpg

PODOPHARM®

Oferta obejmuje wyjątkowe produkty polskiej firmy PODOPHARM®, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami. Skuteczność ich działania została potwierdzona w niezależnych badaniach laboratoryjnych. Wszystkie produkty są zgłoszone w europejskim Cosmetic Products Notification Portal. Kosmetyki PODOPHARM® są przypisane do serii PODOPHARM® THERAPY, PODOPHARM® PROFESSIONAL i PODOPHARM® MED.

Odciążenia

Prawidłowo wykonany zabieg np. usunięcia odcisku w większości przypadków powinien zakończyć się założeniem odpowiedniego odciążenia. Dzięki temu miejsce zabiegu szybciej się regeneruje a pacjent odczuwa zdecydowaną poprawę i komfort chodzenia.

Odciążenia RUCK® SMARTGEL oprócz właściwej amortyzacji posiadają opatentowany system długotrwałego wydzielania preparatów pielęgnujących skórę. Miejsce zabiegu i skóra jest skutecznie chroniona.

RUCK®BASIC to bazowe odciążenia do stóp wykonane ze specjalnych tkanin i materiałów naturalnych, najczęściej nie uczulających. Anatomicznie profilowane kształty można dobrać do każdej części stopy.

pol_pl_RUCK-R-smartgel-separator-palcowy-sredni-2-szt-8342_4.jpg
pol_pl_RUCK-R-basic-skorzana-orteza-na-palec-mlotkowy-sredni-prawa-2-szt-7386_3.jpg
cazki_i_nozyczki_LNC

Narzędzia podologiczne

Domowa pielęgnacja również wymaga odpowiednich narzędzi. Wysoką jakość oferowanych przez PODOsklepik narzędzi potwierdzają certyfikaty jakości.

Zobacz cała ofertę najlepszego sklepu podologicznego.