Ochrona skóry za pomocą naturalnych kosmetyków

Aby zachować zdrową i elastyczną skórę ludzie już od tysięcy lat wykorzystywali naturalne substancje pochodzące z roślin. Natura podarowała niesamowity repertuar składników aktywnych, które znakomicie toleruje ludzka skóra. Naturalne substancje pochodzące z roślin w wielu przypadkach są nie do podrobienia. Skuteczność i złożone działanie tych substancji do dziś nie jest w stanie odtworzyć żadne laboratorium na świecie. Moc roślin a właściwie ich esencje i olejki zawarte w prawdziwie naturalnych kosmetykach gwarantują najlepszą ochronę i pielęgnację skóry. To dzięki nim skóra dużo wolniej się starzeje. Kosmetyki prawdziwie naturalne chronią skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska i przed szkodliwym promieniowaniem UV.

W przeciwieństwie do kosmetyków konwencjonalnych / przemysłowych, które zastępują funkcje skóry, co prowadzi do tego, że skóra zapomina o swoich własnych mechanizmach obronnych i staje się zależna od składników chemicznych w dalszym czasie ich stosowania, kosmetyki prawdziwie naturalne wspomagają regenerację skóry w długotrwały i naturalny sposób.

Kim jest NATRUE?

Postaw na kosmetyki prawdziwie naturalne. Rozpoznasz je wyłącznie po logo na opakowaniu np. NATRUE.

NATRUE to międzynarodowe stowarzyszenie non-profit z siedzibą w Brukseli. Stowarzyszenie od momentu powstania w 2007 roku realizuje misję promowania i ochrony kosmetyków naturalnych i organicznych dla dobra konsumentów na całym świecie oraz budowania świadomości na temat kosmetyków prawdziwie naturalnych. Marka NATRUE wyznacza wysokie standardy jakości i wydajności, aby kosmetyki naturalne, które naprawdę zasługują na tę nazwę, były rozpoznawalne. Ponad 7000 produktów ponad 300 marek posiada obecnie certyfikat NATRUE. Więcej informacji na www.natrue.org. Wyniki powyższych badań dostępne na www.natrue.org.

Zapraszamy do przeczytania interesującego artykułu pt: „Uczucie naturalnie wypielęgnowanej skóry

Potem zobacz jeszcze polską wersję strony www.peclavus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *