TARGI BEAUTY FORUM POLSKA W WARSZAWIE 7-8 MARZEC 2015

Tak było na Beauty Forum Polska w Warszawie 7-8 marca 2015

Kolejne targi w Warszawie okazały się bardzo udane. 7-8 marca 2015 na 20 metrach kwadratowych pokazywaliśmy najnowsze systemy mobilne RUCK® które cieszyły się niekończącym się powodzeniem wśród odwiedzających targi. To samo dotyczy wyposażenia gabinetu podologicznego z fotelem Podolog Stella2, krzesłem Bioswing, białą szafką Podolog ML UV, lampą Circle Professional i oczywiście frezarką Podolog Nova3. Każdy miał możliwość zobaczyć na żywo prezentację fotela czy profesjonalnych frezarek z pochłaniaczem pyłu.

Zainteresowaniem cieszyły się narzędzia, akryl, żele LNC, lakiery hybrydowe, pilniki Optima, pędzelki, produkty Remmeles Propolis, Lopalmed, frezy Busch oraz wszystkie serie peclavus®.

Na naszym stoisku masowo przystępowano do zapisów na szkolenia podologiczne u znakomitego szkoleniowca Kingi Kowalskiej.

Pokazy pedicure specjalistyczny oraz możliwość darmowej konsultacji podologicznej przyciągały kolejną rzeszę klientów. Jan Cyrulik pokazywał i omawiał bieżące przypadki dla zainteresowanych i początkujących specjalistów ds. podologii.

Cały nasz zespół miał ogromną satysfakcję z wykonanej przez siebie pracy, a przede wszystkim z możliwości spotkania naszych klientów sklepu internetowego na żywo. Okazja do wymiany zdań, zobaczenia się, a nawet przywitania była dla nas cennym darem warszawskich targów.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy organizatorom targów i sąsiadom naszego stoiska. Pomimo iż na co dzień jesteśmy dla siebie konkurencją, to atmosfera panująca na targach między nami była miła i przyjazna.
Wszystkim życzymy dużo sukcesów – naszym klientom szczególnie. Z pewnością przekonani o doskonałej jakości naszych produktów nadal będą nas odwiedzać, czy to na targach, czy w sklepie stacjonarnym w Żorach, czy w sklepie internetowym, czy wreszcie poprzez korespondencje mailowe i kontakty telefoniczne.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Wasz Lady’s Nails Cosmetics team

Poniżej kilka zdjęć oraz relacja filmowa, która ukaże się troszeczkę później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *