Wielki test podologiczny

 

Wybór sprzętu, urządzeń czy mebli do gabinetu podologicznego lub kosmetycznego zależy nie tylko od ich wyglądu, ale także do zasobności portfela i wiedzy na temat wytrzymałości, trwałości a nawet funkcjonalności poszczególnych produktów.
Każdy zakup powinien być dobrze przemyślany. Warto nieco bliżej poznać walory, plusy i minusy sprzętu, który planujesz zakupić. O ile opinie spotykane np. w internecie nie zawsze zgodne są z prawdą, tak jeśli chodzi o testy to są one najbardziej wiarygodne.
W przypadku sprzętu podologiczego testowanie nie jest proste, lecz nie ma się co martwić. Sami lub przy pomocy firm mających do dyspozycji odpowiednie pomieszczenia, kabiny, roboty, dźwignie itp. poddajemy sprzęt podologiczny ciężkim testom, a rzetelne wyniki prezentujemy na tej stronie.
Zobacz je z uwagą – włącz film i głośniki.

RUCK® PODOLOG STELLA 3

Fotel podologiczny RUCK® Podolog Stella3 wytrzymuje obciążenie 800 kg !
Nie do wiary? A jednak to prawda. Każda z płyt waży 200 kg, czyli całkowite obciążenie jest równe 800 kg. Fotel ten przechodzi nasz test wyróżniająco. 

Dowiedz się więcej

RUCK® krzesełko mobilne Chair 40

Czy krzesełko mobilne utrzyma ciężar podologa?
To kolejne wyzwanie dla naszych testerów. 

Dowiedz się więcej

RUCK® PODOLOG NOVA 3

Jaka jest rzeczywista wydajność pochłaniacza frezarki?
Czy można ufać informacjom podawanych przez producenta? Sprawdźmy to. Wyniki testu zaskoczyły wszystkich, nawet samych testerów.

Dowiedz się więcej