Filmy instruktażowe

Pracując na sprzęcie podologicznym, lub wykorzystując preparaty konkretnych marek trzeba posiadać wiedzę jak prawidłowo ich używać. Wiedza ta daje nam pewność, że wykorzystywany przez nas sprzęt lub preparaty są bezpieczne zarówno dla naszych klientów jak i dla nas samych. 

Kolejnym powodem dla którego warto zajrzeć do tego działu są fachowe porady jak uniknąć nieraz drogich napraw serwisowych. Serwisanci firmy RUCK pokażą co należy robić aby nasz fotel służył nam przez wiele lat. Można też podpatrzeć co zrobić, by nasz fotel znów wyglądem przypominał nowy.

Wszystko to znajduje się na filmach które zamieszczamy poniżej.

 

Wymiana tulei zaciskowej frezarki Podolog Nova 3

Firma RUCK® wychodzi naprzeciw użytkownikom frezarek Podolog Nova 3 oddając im do użytku zamienną część w celu samodzielnego wykonania mini serwisu.
Zamysłem producenta jest umożliwienie użytkownikowi szybkiej wymiany przedniej części pióra frezarki po to, żeby nie musiał wprowadzać przerwy serwisowej w swoim gabinecie.

Dowiedz się więcej

 

Jak konserwować krzesełko mobilne Chair 40

Składane krzesełko Chair 40 jest bardzo przydatne podczas prac i zabiegów poza gabinetem kosmetycznym lub podologicznym. Jest bardzo mocne i wytrzymałe, jednak aby służyło nam przez wiele lat trzeba przeprowadzać regularnie przeglądy.
Jak wygląda przegląd krzesełka mobilnego RUCK® Chair 40 można zobaczyć na filmie

Dowiedz się więcej

 

Jak konserwować fotel podologiczny RUCK® PODOLOG STELLA

Każdy metalowy element który ociera się o inny metalowy przedmiot wymaga okresowej konserwacji. W przypadku foteli podologicznych jest dokładnie tak samo.
Film pokazuje jak powinna przebiegać prawidłowa konserwacja foteli STELLA

Dowiedz się więcej

 

Jak wymienić pokrowce w fotelu podologicznym RUCK® PODOLOG STELLA

Pokrowce są bardzo dobrym rozwiązaniem dla gabinetów posiadających fotele Stella 2 i Stella 3, które mają zabrudzone poduszki pod łydki, pod stopy i podłokietniki. Sam montaż pokrowców jest niezwykle prosty, co udowadnia serwisant firmy RUCK na zamieszczonym filmie.

Dowiedz się więcej

 

Czyszczenie narzędzi podologicznych gumką polerska DELTA

Powszechnie wiadomo, że wpływ dezynfekcji i sterylizacji na nierdzewne narzędzia jest znaczący. Mogą pojawiać się np. rdzawe miejsca, które w rzeczywistości nie są szkodliwe dla pacjenta jak i dla samych narzędzi.
Jak pozbyć się nieestetycznego, rdzawego nalotu? Odpowiedź znajduje się na filmie.

Dowiedz się więcej

 

Jak czyścić narzędzia przy użyciu RUCK® Ultraschallreiniger

Czyszcząc narzędzia przy użyciu RUCK® Ultraschallreiniger należy pamiętać o paru ważnych zasadach. Dokładny przebieg procesu czyszczenia pokazany jest na udostępnionym filmie.

Dowiedz się więcej