Prawdziwie naturalne kosmetyki peclavus®

Care
NATURALNIE ZADBANE STOPY

Uniwersalna seria do pielęgnacji, normalizacji i&nbspregeneracji stóp z wyważonymi składnikami. Łagodzi i&nbspzapobiega dolegliwościom w sposób naturalny.

Podo diabetik
DELIKATNA PIELĘGNACJA STÓP WRAŻLIWYCH

Wrażliwe stopy wymagają delikatnej pielęgnacji – łagodnej i naturalnej. W szczególności dla diabetyków, w przypadku łuszczycy lub podobnych problemów skórnych, które wymagają dużej czułości.

MED
SKUTECZNA POMOC
PRZY PROBLEMACH STÓP

Infekcje grzybicze, brodawki albo wrastające paznokcie – medycznie zorientowana linia produktów oferuje właściwą pomoc. W szczególności dla osiągnięcia bezpiecznych i skutecznych efektów leczenia.

Kids
ŁAGODNA PIELĘGNACJA DLA DZIECI

Delikatne dla skóry, wyjątkowo łagodne i super świeżo pachnące – kolorowa seria produktów dla dzieci przekształcająca pielęgnację maluchów w jedną wspaniałą przygodę.

Wellnes
DOBRE SAMOPOCZUCIE DLA CIAŁA I DUSZY

Cała seria uwodzi i rozpieszcza: Naturalna pielęgnacja spotyka wyselekcjonowane esencje zapachowe, które podczas masażu lub stosowania w domu pięknie otacza zmysły. Dla wyjątkowego samopoczucia ciała i duszy.

Hand
NATURALNA PIELĘGNACJA DŁONI I PAZNOKCI

Kosmetyki z serii peclavus® hand zapewniają wszystkie potrzeby dłoni i paznokci, których naturalny efekt działania nie pozostawia nic do życzenia – od nawilżenia po aktywną regenerację.

Hand - kopiuj
NATURALNA PIELĘGNACJA DLA MĘŻCZYZN

Seria PECLAVUS® GENTLEMAN powstała specjalnie dla mężczyzn świadomych swojego stylu i ciała. 100% naturalne, certyfikowane kosmetyki znakomicie pielęgnują ciało pozostawiając je zadbanym i pachnącym na długo po zastosowaniu. Również mocno zniszczona skóra otrzymuje prawdziwy zastrzyk energii i naturalną świeżość.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

NATURALNE SKŁADNIKI

peclavus® w swoich kosmetykach i preparatach wykorzystuje składniki naturalne pochodzą z najlepszych certyfikowanych plantacji.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Naturalne składniki i odpowiednie formuły wspomagają naturalne funkcje ochronne skóry.

Certyfikat NATRUE

Prawdziwie naturalne kosmetyki peclavus® zostały wyróżnione przez międzynarodowy instytut certyfikujący NATRUE.

PÓŁ WIEKU DOŚWIADCZENIA

peclavus® już od 1962 roku jest producentem znakomitych preparatów do pielęgnacji i leczenia paznokci i skóry stóp. Rodzinna firma postawiła od początku na produkcję kremów, balsamów, preparatów leczniczych, olejków i emulsji zdobytych wyłącznie z natury.

Ceryfikat NATRUE

Pozytywny wpływ kosmetyków naturalnych na skórę został już wielokrotnie udowodniony i przewyższa działanie kosmetyków konwencjonalnych, dzięki zawartości naturalnych, czystych surowców, a także dzięki temu, iż nie zastępuje funkcji skóry, a jedynie wspomaga prawidłowe jej funkcjonowanie, regenerację i naturalną odnowę. Warto więc zwracać uwagę na wybierane przez nas preparaty kosmetyczne i na obecność certyfikatów, np. NATRUE. Tylko wtedy możemy być pewni, że działamy zgodnie z naturą, dbamy o siebie i środowisko, a co najważniejsze – propagujemy zdrowie.

NATRUE

Od samego początku NATRUE działał na rzecz lepszych uregulowań dotyczących naturalnych i organicznych produktów kosmetycznych i aktywnie opowiadał się za oficjalną definicją kosmetyków naturalnych i organicznych, która jest bardzo potrzebna. 

Katalogi produktów ON-LINE

Zobacz katalogi produktów peclavus® on-linie. Dowiedź się więcej na temat wyjątkowych, naturalnych preparatów naturalnych peclavus®.